Děcka u compaDěcka v rohu

E-Learning
Využití počítačových sítí ve výuce
 
Aktuality
Poslední aktualizace
Poslední aktualizace WWW stránek 28.3.2007

Logo E-gram

Seznam vyškolených lektorů modulu ke dni 28.3.2007

Ing. Martin Kučera (kucera@oapion.cz, Jihomoravský kraj)
PhDr. Alena Mašláňová (maslanovaalena@seznam.cz, Olomoucký kraj)
Mgr. Jaromír Oščádal (jaromir.oscadal@pslib.cz, Liberecký kraj)
RNDr. Alena Štěrbová (alena56@centrum.cz, Moravskoslezský kraj)

Mgr. Zdeněk Chalupský (zchalupsky@zsbo.cz)
Ing. Pavel Přívětivý (spse@spse.cz)
Mgr. Dan Slováček (sss@sss.uhedu.cz, Zlínský kraj)
Ing. Richard Strnka (strnka@trebesin.cz, Praha)
Mgr. Roman Úlovec (ulovec@seznam.cz, Karlovarský kraj)
Tomáš Zachat (zachat@trebesin.cz, Praha)


Ing. Magdalena Chmelařová, Ph.D. (chmelarova@mgo.opava.cz)
Ing. Ivana Drážďanská (spravce@vos-oamost.cz)
Ing. Milan Roleček (rolecek@oanachod.cz)
Ing. Štěpán Matoušek (stepan.matousek@makeno.cz)
Ing. Zdeněk Čapský (capsky@sou.podborany.cz)
Mgr. Petr Chlebek (chlebek@seznam.cz, Karlovarský kraj)
Ing. Michal Drapák (michal@stavlib.hiedu.cz, Liberecký kraj)
Ing. Petr Drábek (admin@srom.hranet.cz)


Ing. Josef Hrázský (josef.hrazsky@volny.cz)
Mgr. Michal Stehlík (michal.stehlik@centrum.cz)
Ing. Martina Krejčiříková (krejcirikova@gyotr.cz)
Mgr. Petr Fuchs (p.fuchs@iol.cz)
Ing. Jiří Dítě (jiri.dite@seznam.cz)
Mgr. Jiří Beneš (benesjiri@atlas.cz)
Mgr. Jakub Fabián (fabian.j@centrum.cz)
Ing. Tomáš Losman (losman@sps-sou.cz)
Mgr. Ing. Vladimír Váňa (vladvana@volny.cz)
Mgr. Petr Naske (naske@zscvrch.cz)


Bc. Hana Jirešová (jiresova@oaulpar.cz)
Ing. Jaroslav Horák (jhorak@vda.cz)
Mgr. Jaroslav Včelák (jaroslavvcelak@seznam.cz)


Ing. Rudolf Kaňák (kanak@hsvos.cz)
Ing. Roman Jireš (roman.jires@seznam.cz)

Mgr. Kamil Kopecký, Ph.D. (kamil.kopecky@upol.cz)
Mgr. Igor Osoha (igos@centrum.cz)
Mgr. Jana Slančíková (janasl@seznam.cz)