KITTV Univerzita Karlova Pedagogická fakulta

Přihlášení a získání licencí a SW

Před prvním "normálním" přihlášením je nutno provést registraci. Postup při registraci je uveden v části "Registrace". Pokud registrace proběhla v pořádku, můžete se přihlásit do systému pomocí uživatelského jména (=email užitý při registraci) a hesla (=heslo zvolené při registraci). Otevřete svůj oblíbený webový prohlížeč a zadejte adresu systému pro správu licencí MS Imagine Academy

Objeví se stránka pro přihlášení a zde zadáte Vaše uživatelské jméno (email) a Vaše zvolené heslo:
!!!! JEŠTĚ JEDNOU: TEĎ UŽ ZADÁVÁTE VÁŠ EMAIL, NIKOLI VAŠE UID (např. PROKYM1AP nezadávejte) !!!!

Po přihlášení se objeví výpis již staženého SW. K získání dalších licencí klikněte na odkaz "Software", který se nachází v horní části stránky (nejedná se o odkaz My Software v levé části stránek)

Software si vyberte ze seznamu, nebo si nechte software vyhledat pomocí klíčového slova. Poté co vyberete software ke stažení, postupujete podobně jako v internetovém obchodě (e-shop), ovšem v tomto e-shopu je vše zdarma :-). Na následující stránce tedy potvrdíte svou "objednávku".

Jak již bylo řečeno výše, je následující postup podobný nákupu v e-shopu, takže potvrďte nákup a licenční podmínky a dostanete se do nákupního košíku.  Zde můžete pokračovat výběrem dalších produktů (Continue Shopping), nebo dokončit "nákup" (Check Out).

Pokud jste zvolili dokončení nákupu, zadáte své jméno a email a tím dokončíte nákup.

Po dokončení nákupu můžete stáhnout SW a získat licenční číslo (pokud je vyžadováno) kliknutím na volbu "Download". Celkem si můžete každý produkt zakoupit dvakrát (2 licenční čísla). Postup pro stažení SW je následující:

 

© Praha UK PedF KITTV, 2021